KONST / Litografier / Litografi 9963269
nr 996 3269
Litografi
Johan Johansson, blickar mot havet, signerad, motivet: 28x35
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:51:32
23/11 08:53:18